Kdo bude vítězem

Světový pohár FIFA přišel včera. Hostitel Rusko vyhrál Saúdskou Arábii jako 5: 0, což je poprvé s tak velkou mezerou mezi výsledkem. A všichni lidé se zaměřují na Rusko.

Rusko je dlouhá doba pod ekonomickými sankcemi a zdá se, že to bude trvat dlouho. Naše výrobky nemohly být dodány do Ruska a nemůžeme získat žádné peníze z Ruska.

Rusko je silné vůči armádě, ale slabé na obranu hospodářských a finančních. Dlouho jsme spolupracovali s Ruskem na houbičce titanu a ropě a plynu. Titanová houba dovezená z Ruska a poté byla roztavena a vyráběna jako mnoho druhů titanových výrobků. Stejně jako titanový tyč, titanový plech, titanové dráty a titanové výkovky a titanové potrubní armatury. Všechny druhy těchto výrobků z titanu zpracovává a vyváží do celého světa.

Od dubna roku 2017 bylo Rusko omezené a mnoho našich výrobků z titanu nemohlo být dodáno do Ruska. Hlavně proto, že čínská společnost nemohla získat peníze z Ruska.

Po Světovém poháru FIFA, doufám, že Putin a Donald Trump se potřásnou rukama a vytvoří novou spolupráci. A mohli naše výrobky vyvážet do Ruska hladce. A naše mezinárodní obchodování s titanem probíhá dobře.

Více informací o titanových produktech bude průběžná aktualizace.

Více informací o materiálu z titanu, niklu, wolframu, molybdenu, tantalu, niobu a zirkonu kontaktujte prosím Sunny Wen sunny@cxmet.com .