Proč je Pure Titan Water Cup tak oblíbený u špičkových skupin!

Ve skutečnosti, ve srovnání s jinými termosky, cena čistých titanových termosky je skutečně mnohem vyšší, ale proč tolik lidí dává přednost utrácení více peněz na nákup čistých titanových termosky? Speciálně pro rodiny s malými dětmi.

Mnoho rodičů ráda nosí školní batoh s termoskou v naději, že jejich děti mohou kdykoli pít teplou vodu. Jsou ale některá termoska zdravá? Nezapomeňte, že nepoužíváte tyto termosky, jako je tento ... Jinak by to mohlo způsobit rakovinu!

Věřím, že mnoho lidí použilo tento typ termosky, používáme jej k plnění nejžhavější vody, čaje nebo dokonce k plnění nápojů. Ale musím vás varovat. Některé produkty migrují přebytečné těžké kovy z kyselých nápojů, jako jsou sycené nápoje, limonády a ovocné šťávy.

image

Před několika dny, provincie provincie Ťiang-su provedla kontrolu na místě na termosku, „těžký kov je odstraněn“ tento, šarže produktu, která překračuje stanovenou mezní hodnotu, není malá, nebojte se! Odvažujete se používat, když není zaručena bezpečnost?

Nerezová vakuová šálková šťáva uvolňuje těžké kovy!

V životě mnoho lidí kromě použití termosky k zabalení vody, ale také může balit šťávu, ovocný čaj, ovocný prášek infuze, sycené nápoje a další kyselé nápoje. Personál provádějící kontrolu kvality, protože hlavním materiálem termosky z nerezové oceli je nerezová ocel a bod tání nerezové oceli je vyšší, nebude kvůli vysoké teplotě uvolněn. Nerezová ocel se však bojí silné kyseliny, pokud se však po dlouhou dobu naplní silným kyselým nápojem, pravděpodobně způsobí poškození její vložky.

Poškození vnitřního měchýře z korozivzdorné oceli způsobí poškození chromu, niklu, manganu obsažené v nerezové oceli, které urychlilo migraci, a velmi pravděpodobně bude v krátké době migrovat více těžkých kovů. A migrace je často neviditelná pouhým okem, což představuje zdravotní riziko pro uživatele.

Chrom: potenciálně poškozuje pokožku, dýchací a zažívací soustavu, zejména dlouhodobá otrava šestimocným chromem může způsobit poškození kůže a nosních sliznic a ve vážných případech rakoviny plic a kůže.

Nikl: 20% populace je alergických na nikl. Nikl také ovlivňuje kardiovaskulární funkce, funkce štítné žlázy atd.

Mangan: dlouhodobá nadměrná konzumace ovlivní funkci nervového systému, což má za následek ztrátu paměti, letargii, mentální malátnost a další jevy.

image

Nerezová termoska s efektem čínské medicíny!

Někteří lidé také rádi namočí tradiční čínskou medicínu do termosky, vhodné pro nošení a pití. Ve smažené čínské medicíně je však rozpuštěno velké množství kyselých látek, které se snadno reagují s chemickými látkami obsaženými ve vnitřní stěně termosky a rozpouští se do odvarů, což bude mít nepříznivé účinky na lidské tělo. .

Čistý titanový termoska se nemusí starat o tento bod, je to silná kyselinová a alkalická odolnost, kontakt s čínskou medicínou, ale nevyvolá žádnou chemickou reakci, může dosáhnout bezpečnosti čínské medicíny, pohodlně se přenáší.

image

Čistý titanový vakuový kelímek

Titan, známý jako biologický kov, široce používaný ve zdravotnických zařízeních, implantovatelný, netoxický prvek, je světově uznávané zdraví rostlinných nervů a chuťové nervy nemají žádný účinek, odolnost vůči kyselým zásadám, ať už je to káva, ovocná šťáva, ovocný čaj, ovocný prášek, granule, sycené nápoje, mléko snadno drží, žádné srážení těžkých kovů, pohodlné a zdravé.

image

Zdravotní hodnota deset tisíc zlata, zejména pro rodiny s dětmi, věnujte více pozornosti zdraví, čistý titanový termoskel, nechte se držet svého srdce, chcete pít, co instalovat, co, bez jakýchkoli omezení, i lidé alergičtí na kov se mohou cítit v pohodě používat čistý titanový pohár.

Mají vyšší požadavky na život, život dobré věci, pohár, život.