Xi Jinping blahopřeje čínským zemědělcům k prvnímu sběru

Peking - Prezident Xi Jinping poblahopřál čínským zemědělcům za svůj první festival sklizně.

Xi Jinping, také generální tajemník Ústředního výboru Komunistické strany Číny (CPC) a předseda Ústřední vojenské komise, poslal pozdravy a přání farmářům země jménem Ústředního výboru CPC před festivalem, který padá 23. září na podzimní rovnodennosti letošního roku.

Rozhodnutí Ústředního výboru CPC o vytvoření festivalu sklizně čínských zemědělců dále ukazuje, že práce související s zemědělstvím, venkovskými oblastmi a zemědělci jsou hlavní prioritou a mají zásadní postavení, poznamenala Xi a nazvala vytvoření festivalu "událost s hlubokým dalekosáhlý vliv. "

"Čína je velká zemědělská země. Priorita v oblasti zemědělství je základem a nezbytností pro vládu země a bezpečnost lidí," řekl Xi.

Čínští zemědělci přispěli v celé historii země k významným přínosům, uvedl, přičemž poznamenává, že v posledních čtyřech desetiletích reformy venkova byly v oblasti zemědělství a rozvoje venkova dosaženy historické úspěchy a reformy.

Xi Jinping vyzval farmáře země a všechny sektory společnosti, aby se intenzivně podíleli na slavnostních událostech a podporovaly dobré prostředí pro rozvoj zemědělství a venkovských oblastí, jakož i blaho zemědělců.

Vyzval také kroky, které povzbuzují nadšení, iniciativu a kreativitu zemědělců tak, aby plně prováděly strategii pro vitalizaci venkova, vyhrožovaly tvrdé bitvě proti chudobě a urychlily modernizaci zemědělství a venkovských oblastí.

A na ochranu životního prostředí zahájila severní Čína letos od srpna inspekci životního prostředí. Lotova továrna byla zastavena k odstranění a instalace zařízení na ochranu životního prostředí.

CXMET má veškeré certifikáty a kvalifikované vybavení, takže moji továrna se nezastaví a nepracuje stejně jako předtím. Pokud máte nějaké požadavky na titanový email slunný prosím. sunny@cxmet.comCXMET mohl dodávat titanové výkovky, jako titanový prsten, blok titanu, titanový cíl, titan

příruby atd. uvítáme vaše laskavé dotazy a objednávky.