Nikl-titanová paměťová slitina Super Stretch příze

Nikl-titanová paměťová slitina Super Stretch příze
Chat teď
Podrobnosti o produktu

Nikl-titanová paměťová slitina Super Stretch příze

Slitina Ni-Ti, také nazývaná nitinolový drát, je to směs titanu a niklu, kde dva prvky jsou přítomny ve stejných atomových procentech Ni: Ti = 55: 45% hm.

To má hlavně dvě vlastnosti: efekt tvarové paměti a superlasticita. Samozřejmě tvarová paměť je schopnost niti drátu podstoupit deformaci při jedné teplotě, pak obnovit svůj původní, podformovaný tvar po zahřátí nad jeho "transformační teplotu" .Ale superlasticita se vyskytuje při úzký teplotní rozsah těsně nad jeho transformační teplotou, v takovém případě není nutné zahřívání, aby se obnovil podformovaný tvar.

Hlavními produkty jsou NiTi slitinová deska, NiTi slitinový drát;

Slitina s tvarovou pamětí Niti - jemná trubice
Oblasti použití: zdravotnictví, letectví, elektronika, námořní průmysl, petrochemický průmysl, válečný průmysl, automobilový průmysl a další přesné nástroje.

  • Nitinol je také oblíbený v extrémně odolných skleněných rámech. Používá se také u některých mechanických pružin pro hodinky.

  • Může být použit jako systém regulace teploty; jak mění tvar, může aktivovat spínač pro regulaci teploty.

  • Používá se v technologii mobilních telefonů jako výsuvná anténa nebo mikrofonní výložník díky své vysoce flexibilní a mechanické paměti.

  • Používá se u některých novinek, kouzelníků, kteří prokazují „psychické“ schopnosti, protože lžíce se ohýbá, když se používá k míchání čaje, kávy nebo jiné teplé tekutiny.

  • Může být také použit jako dráty, které se používají k lokalizaci a označení nádorů prsu, aby mohla být následující operace přesnější.


Hot Tags: nikl-titanová paměťová slitina super elastická příze, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, společnost, akcie, velkoobchod, výrobky
Dotaz

You Might Also Like