Paměť nikl titanové slitiny Super úsek příze
Paměť nikl titanové slitiny Super úsek příze
Chat teď
Podrobnosti o produktu

Dráty pro slitiny niklu titanu paměti

NiTi slitiny, také s názvem nitinol drátu, je to směs titanu a niklu, kde dva prvky aire v stejné atomové procenta Ni:Ti = 55:45.

hlavně mítdvě vlastnosti: tvar paměťový efekt a superlasticitypořádáním kurzu, tvarovou paměť je schopnost drát niti procházejí deformace při jedné teplotě a pak obnovit jeho původní, underformed tvar při zahřátí nad jeho andquot;transformační teplotaandquot;. Ale superlasticity se uskuteční na úzký teplotní rozsah, těsně nad transformační teplotu; v takovém případě je nezbytné provést underformed tvar obnovit žádné topení.

Hlavní productes jeNiTi slitiny deska ,NiTi slitiny drát;

Niti tvarově paměťové slitiny - jemné trubice
Oblasti použití: medical, letectví, elektronika, námořní průmysl, petrochemický průmysl, válečného průmyslu, automobil a další součásti přístroje přesnost.

  • Nitinol je také populární v extrémně odolné brýlové obruby. Také se používá v některých mechanické hodinky prameny.

  • Lze použít jako systém řízení teploty; Jak se mění tvar, můžete aktivovat přepínačChcete-li kontrolovat teplotu.

  • Se používá v mobilní telefon technologie jako Sklápěcí antény nebo Mikrofon boom, vzhledem ke své povaze vysoce flexibilní a mechanická paměť.

  • To se používá v některých výrobcích novinkakouzelníci prokázat andquot; psychicandquot; pravomoci,jako odměrku se ohnout sám když míchá, čaj, kávu nebo jiné teplé tekutiny.

  • Lze také použít jako dráty, které se používají k vyhledání a označení nádorů prsu tak, aby následující operace mohou být přesnější.Dotaz