Vysoce výkonný drát ze slitiny niklu

Vysoce výkonný drát ze slitiny niklu
Chat teď
Podrobnosti o produktu

Vysoce výkonný drát ze slitiny nikluje druh kovového drátu, s dobrou mechanickou pevností, odolností proti korozi a vysokou tepelnou odolností, vhodný pro výrobu vakuových součástí, elektronických součástek, chemickou výrobu silných alkalických filtrů.


Fotky proVysoce výkonný drát ze slitiny niklu

Nickel wiresNickel wire


Funkce pro vysoce výkonný drát ze slitiny niklu

Přibližně k uhlíkové oceli a její odolnost vůči alkalické korozi je na druhém místě pouze u stříbra mezi kovovými materiály. Ať je velmi odolný vůči korozi. Být používán více na elektrické osvětlovací materiály, nátěrový film, mají vysokou kvalitu povrchu, obráběcí výkon je dobrý, být použit při provádění úkolu čekat jako anoda, rozpěrka, držák elektrod, lze také vyrobit ve vodiči vodiče žárovky, měl velmi důležité efekt v průmyslu alkalických chloridů navíc. Materiály elektrické kvality mají různé komponenty díky použití různých podmínek slitiny. Kromě toho se vyžaduje, aby elektrodové materiály měly nízký odpor, aby nezpůsobily přehřátí elektrody, vysokou teplotní pevnost, aby se snížilo opotřebení materiálu, a viskóznější těkavost tavení působením oblouku ke zlepšení životnosti a dalších vlastností. .
Hot Tags: Vysoce výkonný drát z legované slitiny niklu, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, společnost, sklad, velkoobchod, výrobky
Dotaz

You Might Also Like