Tantal
Tantal
Chat teď
Podrobnosti o produktu

CXMET je jedním z nejlepších Čína tantal výrobců a dodavatelů, a jsme také profesionální společnost s produktivní a efektivní výroby. Vítejte na velkoobchodních produktů od nás, máme tantal bar, tantal drát, tantal list, tantal trubice, tantal disku v zásobě pro vás.

tantal bar, tantal list, tantal drátu, tantal trubice je jedním z žáruvzdorné kovu. Její má velmi dobré vlastnosti odolnosti proti korozi. tantal bar, také má dobrou elektrickou vodivost a snadné být obrobeny v pokojové teplotě. Největší uplatnění tantal bar, tantal list, tantal drátu, tantal trubice je elektrotechnický průmysl, jako jsou kondenzátory a atd. Dodáváme různé produkty, jako jsou tyče, desky, fólie, která je vyrobena z tantalu a Ta W slitiny.

Specifikace výrobků jako následující:Položkatantal bar, tantal list, tantal drát, tantal trubice


StandardníASTM B708, ASTMB365, JISH4708


StupeňRO5255, RO5252, RO5240


PodmínkaR/M


SpecifikaceUpravené specifikace a tvar akceptovány.


PovrchSvětlé leštění a obrobeného povrchu


ZpracováníHorké kování, lineární řezání vodním paprskem, řezání


Produkty fotografie:Tantal aplikace:

Vzácný kovový tantal má dobrý vliv, sílu a houževnatost, tažnost, tepelnou vodivost, lisování za studena vlastnost, tepelná odolnost a vynikající chemickou stability.it slouží hlavně k manfuacture tantalové kondenzátory, vysokoteplotní pece díly, polovodič, prská, cíle a relativní zařízení Muscle je také široce aplikován na elektroniky, metalurgie, chemický, lékárna, letecký a jiné pole.

Dotaz