Titanová anoda pro úpravu vody
Titanová anoda pro úpravu vody
Chat teď
Podrobnosti o produktu

Úvod

Baoji Chuangxin Metal Materials Co, sro byla založena v roce 2005 a do mezinárodního obchodování od roku 2008. Jak se zlepšuje obchodní kapacita, množství vývozu rychle vzrostl a jen jedna společnost nemůže splnit naše požadavky. Pak naše nová společnost - Shaanxi CXMET Technology Co, sro založená od roku 2016, která společnost především do mezinárodního obchodování.

Tyto dvě společnosti jsou klienty CXMET.


Základní informace


Moje továrna má velké množství titanu ingotu pro zpracování a druhy titanových výrobků jako požadavky zákazníků. Naše titanové anodové výrobky a produkty titanové katodické ochrany zpracovávané pro různé obory.

Čína titanová anoda pro dodavatele na úpravu vody vždy pokryla jako slitina Ru + Ir a byly kartáčovány a sintrovány. Titanová anoda pro přípravky na úpravu vody používané hlavně jako generátor chlornanu sodného. Byly vždy používány k dezinfekci bazénu. Námořní stavební firma vyrábí titanovou anodu pro zásobníky na úpravu vody a velkou anodu titanu pro přípravky na úpravu vody.

Aplikace:


Ochrana před znečištěním chladicí vody elektrárny, úprava velkých balastních vod lodí; Malý generátor chlornanu sodného; Domácí čištění odpadních vod, atd


Rozměry : Podle výkresů zákazníků


Funkce:


Životnost : Proudová hustota ≤ 1000-1500A / M2, životnost dosahuje 5 let.

Vývoj potenciálu chlóru: ≤1,12V (zkušební stav reference HG / T2471-2001)


polarizovatelnost: 40mV ( zkušební stav reference HG / T2471-2001 )

Materiál podkladu: Čistý titan Standard: ASTMB265 GR1

Povlak: směsný oxid ruthenia a oxid iridium.


CXMET je jedním z nejlepších výrobců a dodavatelů aplikací na úpravu vody z Čína Titanu Anoda a my jsme také profesionální společnost s produktivní a efektivní továrnou. Vítejte na velkoobchodních produktech od nás, máme Titanové anody pro úpravu vody na skladě pro vás.
Dotaz