Titanová anoda pro aplikaci úpravy vody

Titanová anoda pro aplikaci úpravy vody
Chat teď
Podrobnosti o produktu

Úvod

Baoji Chuangxin Metal Materials Co., Ltd. byla založena v roce 2005 a mezinárodní obchodování od roku 2008. Jak se obchodní kapacita zlepšuje, objem vývozu se rychle zvyšoval a pouze jedna společnost nemůže splnit naše požadavky. Pak naše nová společnost - Shaanxi CXMET Technology Co., Ltd. založena od roku 2016, která společnost dělá hlavně mezinárodní obchodování.

Tyto dvě společnosti jsou obsluhovatelem klientů CXMET.


Základní informace

Moje továrna má velké množství titanových ingotů ke zpracování a druhy titanových výrobků podle požadavků zákazníků. OurTitanium Anode For Water Treatment Application a titanové katodické ochranné produkty zpracované pro různá pole.

Čína titananoda pro dodavatele úpravy vody vždy potažené jako Ru + Ir slitiny, a oni byli kartáčované a slinuté. Titanová anoda pro produkty na úpravu vody se používá hlavně jako generátor chlornanu sodného. Byly vždy používány pro dezinfekci bazénu. Přepravní stavební společnost vyrábí titanovou anodu pro zásoby na úpravu vody a velkoobchodní titanovou anodu pro produkty na úpravu vody.

 

Aplikace:

Elektrárna chlazení vody prevence znečištění, velké lodi balastní úpravy vody; Malý chlornan sodný generátor; Čištění odpadních vod v domácnostech atd.

Rozměr: Podle výkresů zákazníků


Funkce:

Životnost:Hustota proudu≤1000-1500A /M2, Životnost dosahuje 5 let.

Evoluční potenciál chloru:≤1,12 V (Referenční stav zkoušky HG/T2471-2001)


polarizovatelnost:≤40mV (Referenční stav zkoušky HG/T2471-2001)

 Podkladmateriál:Čistý titanstandard: ASTMB265 GR1

Povlak:Smíšený oxid ruthenium a oxid iridia.


Hot Tags: Titanandóda pro úpravu vody Aplikace, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, společnost, sklad, velkoobchod, produkty
Dotaz

You Might Also Like