Titan soustředné excentrická redukce
Titan soustředné excentrická redukce
Chat teď
Podrobnosti o produktu

Reduktor Titan patří Titan soustředné reduktoru, Titan excentrická redukce.

Popis produktů

Titanové armatury se používají hlavně pro toku materiálu (kyseliny, alkalické, soli korozi střední kapalina) mezi zařízení v chemické továrně, připojení potrubí zařízení Titan. Existují dva druhy výrobního procesu kování Titan. DN140 nad titanovými úchyty jsou hlavně prduced vytlačením tváření a svařování technologie titanové plechy, pod DN140 titanovými úchyty vyráběny především s bezešvých trubek vytlačování plastů procesu. V addtion standardní szie kování Titan vyrábíme také nestandardní titanové armatury podle výkresů zákazníka.

Naše forma vysoká přesnost zaručena přesnost extruzí, a naši pracovníci jsou svářečské průkazy tlakové nádoby, které zaručuje, že kvalita svařování stále vysokou úroveň.


 Fotografie proreduktor Titan

titanium reducer (1).jpg

titanium reducer.jpg

Aplikace

Široce používané v chemických, ropných, metalurgie, lehkého průmyslu, výroba elektrické energie, odsolování vody, lékařské přístroje a nástroje, alkalické, sůl, eletroplating, koksování, chemických hnojiv, atd.CXMET je jedním z nejlepší Čína Titan soustředné excentrická redukce výrobců a dodavatelů, a jsme také profesionální společnost s produktivní a efektivní výroby. Vítejte na velkoobchodních produktů od nás, máme Titan soustředné excentrická redukce na skladě pro vás.
Dotaz