Titanová elektroda pro galvanické pokovování
Titanová elektroda pro galvanické pokovování
Chat teď
Podrobnosti o produktu

Titanová elektroda pro galvanické pokovování

    Titanová elektroda pro galvanické pokovování hraje velmi důležitou roli v polích titanových anodových výrobků. CXMET, vždy velkoobchodní titanová elektroda pro galvanické pokovování, mohou být dodávány jako titanový plech a titanový pletivový typ. Spousta titanové elektrody pro galvanické zalévání, takže tyto druhy výrobků mohou být dodávány v kratší době.


Základní informace


1. Ocel s pozinkovanou anodou

Pozinkovaná deska: Pozinkovaná deska má dobrou odolnost proti korozi, zpracovatelnost, svařitelnost a malbu, používané hlavně v automobilovém průmyslu, domácích spotřebičích, lehkém průmyslu a dalších průmyslových odvětvích   atd .

Elektro-plechová deska: Galvanicky pokovená plechová deska se používá hlavně v obalovém průmyslu. Má výbornou odolnost proti korozi, krásný vzhled, vysokou pevnost, kvalitu světla a dobrou tvarovatelnost


2. Obecná kovová elektroda

Použití: pokovování mědi niklem; Dekorační pokovování (trojmocné chromování, šperky, brýle, pokovování domácností) různé aplikační oblasti visícího pokovování, technologie válcování; Elektrocastrování (dentální výrobky, kontaktní pouzdra, kontaktní jehly apod.); Tvrzené chromování, speciální pokovování, elektroforetické povlakování, cín, měďování atd.


3. Platina pokovující titanové anody


Aplikace: mořská voda, kyanid draselný + kyselina citrónová, horizontální pokovování, pulzní pokovování, katodická ochrana, kyselé a alkalické.

Vlastnosti: Platinová vrstva je pevně spojena s titanovou základnou. Má stabilní výkon, vysoký proud a nízké napětí. Používá se pro drahé kovy.

Stav: proudová hustota 8000A / m 2

Povlak:   Platina

Teplota: <80 °="">

tloušťka povlaku: 0,2-15 μm


Titanová elektroda pro stanovení cen za galvanické pokovování jako náklady na houbu z titanu, techniku zpracování a náklady na kalkulování materiálu.

Vítejte na konzultacích s výrobky z titanové anody.

CXMET je jednou z nejlepších čínských titanových elektrod pro galvanické pokovování výrobců a dodavatelů, a my jsme také profesionální společnost s produktivní a efektivní továrny. Vítejte na velkoobchodních produktech od nás, máme titanovou elektrodu pro galvanické pokovování na skladě pro vás.
Dotaz