Titanová elektroda pro galvanické pokovování
Titanová elektroda pro galvanické pokovování
Chat teď
Podrobnosti o produktu

Titanová elektroda pro galvanické pokovování

Titanová elektroda pro galvanické pokovování hraje velmi důležitou roli v polích titanových anodových produktů. CXMET vždy velkoobchodní titanová elektroda pro galvanické pokovování, mohly by být dodávány jako titanový plech a titanový typ pletiva. Spousta titanové elektrody pro galvanické pokovování zásobených, takže tyto druhy výrobků by mohly být dodávány jako kratší čas.


Základní informace

 1. Ocel s pozinkovanou/ plechovou anodou

Elektropozinkovaná deska: Pozinkovaná fólie má dobrou odolnost proti korozi, zpracování, svařitelnost a lakování, používá se hlavně v automobilech, domácích spotřebičích, lehkém průmyslu a dalších průmyslových odvětvích atd.

Elektro-cínová deska: Galvanicky pokovená cínová deska se používá hlavně v obalovém průmyslu. Má vynikající odolnost proti korozi, krásný vzhled, vysokou pevnost, kvalitu světla a dobrou tupelnost


2. Obecná kovová elektrodeska

Použití: Měděné niklování; Dekorativní pokovování (trivalentní chromování, šperky, brýle, domácí hardware pokovování) různé oblasti použití zavěšení pokovování, válcování pokovování technologie; Odvod elektrody (stomatologické výrobky, kontaktní pouzdra, kontaktní jehly atd.); Tvrdé chromování, speciální pokovování, elektroforetický povlak, cín, měděné pokovování atd.


3. Platinové pokovování titanové anody

Použití: Mořská voda, kyanid draselný + kyselina citronová, horizontální pokovování, pulzní pokovování, katodická ochrana, kyselina a zásaditost.

Vlastnosti: Platinová vrstva je pevně kombinována s titanovou základnou. Má stabilní výkon, vysoký proud a nízké napětí. Používá se pro drahé kovy.

Stav: Hustota proudu<8000a>

Povlak: platina

Teplota: <>

tloušťka povlaku: 0,2-15μm


Titanová elektroda pro galvanické pokovování cen jako náklady na titanovou houbu, techniku zpracování a náklady na nákladový materiál.

Vítejte na žádném z konzultací s titanovými anodovými produkty.sunny@cxmet.comvám poskytne profesionálnější odpověď.


Dotaz