Titan příruba
Titan příruba
Chat teď
Podrobnosti o produktu

CXMET je jedním z nejlepších Čína Titan příruba výrobců a dodavatelů, a jsme také profesionální společnost s produktivní a efektivní výroby. Vítejte na velkoobchodních produktů od nás, máme Titan příruba pl, Titan přírub tak titanium kované příruby wn v zásobě pro vás.

Jsou čistý Titan příruby a titanové slitiny příruby především produkty ve své továrně. To pro spojení mezi trubkami, připojte konců trubek.

Titan přírub v mém továrně by mohla být zpracovány jako následovat,

Velikost: 1'' - 24''.

Napětí: 150lb - 2500lb. třídy 150LB(pn0.6,pn1.0,pn2.0,pn1.6) třídy 300LB(pn2.5,pn4.0,pn5.0), třídy 600LB (pn10.0), třída 900LB(pn15.0), třídy 900LB(pn15.0), 1500LB(pn25.0) třída, třída 2500LB(pn42.0), atd.

Typ: Titan příruby jsou patří svařování krková příruba, závitové příruby, lap joint příruby, zaslepovací přírubou, svařované, příruby, socket svařování příruby, Titan přírubové desky, atd. Konkrétní typ jako následující Úvod.

Titan příruby poskytují kompletní sortiment tvarovek se hadice velikosti od 1 palec až 12 palců v průměru. Titan příruba systém se skládá z dvou Titan příruby, těsnící kroužek a upevňovací šroub komprimovat těsnění mezi dvěma přírubami deska Titan. Dvojice titanu příruby musí mít jeden žlábkové příruba přijmout těsnící kroužek a jeden příruba hladká tvář na které bude provedena pečeť. Titan příruby jsou vyráběny pro kompatibilitu s 150 liber. Příruba specifikace Titan je původně vytvořen pro použití s parní potrubí.

Titan příruby jsou složenky na titanu příruby, svařování krk Titan příruby, příruba závitová Titan, holý Titan příruby, příruba slepá Titan, lap joint Titan příruby, socket svařování titanu příruby, atd.

Svařovací krková příruba je prstencovitě svařené do systému na to krk. Odpovídající otvor trubky a příruby. A detaily jako následující fotografie.

Baoji CXMET kované titanové příruba nebo titanu přírubové desce. Titan příruby a titanové slitiny příruby by bylo možné upravit jako výkres nebo požadavky.


Dotaz