Blok z titanové slitiny

Blok z titanové slitiny
Chat teď
Podrobnosti o produktuObava pro blok titanové slitiny

Titanový kovový blok je nejstarší a nejrozšířenější slitinou titanu na světě.

Využití pro titanový kovový blok více než 80% v leteckém průmyslu.

Titanový kovový blok s vynikající superplastičností.

Titan vhodný pro tváření různými způsoby zpracování tlakem

Titan vhodný pro výrobu různých metod.Titanová slitina Block se vyznačuje vynikajícími komplexními vlastnostmi a dobrými vlastnostmi procesu.

◆ Gr 5 slitina titanu odolná vůči tečení a tepelná stabilita,

◆ Gr 5 titanová slitina s vysokým výkonem a odolností proti růstu trhlin proti únavě

◆ Gr 5 titanová slitina s vodou a uspokojení odolnosti vůči lomu způsobené korozní lomovou houževnatostí a tepelným výkonem,

◆ Gr 5 citlivost titanové slitiny na vodík než TC 2, TC 1 slitina je malá

◆ Gr 5 slitina titanu je vhodná pro výrobu z 196 ~ 450 ℃ širokého rozmezí pracovních teplot různých součástí.

◆ Gr 5 slitina titanu s výbornou plasticitou a superplasticitou,

◆ Gr 5 titanová slitina je vhodná pro tváření různými metodami tlakového zpracování, svařováním a mechanickým zpracováním.


Fotografie pro blok titanové slitiny

titanium block (1)

titanium block (2)Titanový kovový blok je převážně polotovary z tyčí, kování, plechů, plechů, profilů a drátů atd. Lze jej také použít při odlévání (ZTC 4). Slitina se používá hlavně za podmínky vrácení zboží. Může být také do jisté míry posílen ošetřením stárnutím pevného roztoku. Rozhraní pro zhášení však obecně není větší než 25 ~ 30 mm. Jako víceúčelový materiál byla TC 4 slitina titanu široce propagována a používána v leteckém a civilním průmyslu. Výkon polotovarů ti-6 al - 4 v na světě představuje více než polovinu celkové produkce polotovarů z titanu a více než 80% v leteckém průmyslu. Proto slitina titanu TC 4 má nejpostatečnější výzkumné práce, analýzu mikrostruktury, výrobu a využití zkušeností. Při diskusi o technologii titanové slitiny často TC 4 titanová slitina jako typický představitel například specifické pevnosti, oxidační odolnosti, odolnosti proti korozi, dobré odolnosti vůči nízkým teplotám atd., V současné době technických požadavků na různé použití v podmínkách, v zemích se objevilo mnoho Ti 6 AL 4 modifikace titanové slitiny, jejím hlavním rozdílem je odlišný obsah prvků AL, V a obsah nečistot s nižší vůlí.


Hot Tags: Titanová slitina Block, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, společnost, akcie, velkoobchod, výrobky
Dotaz

You Might Also Like