Titanové potrubní tvarovky 2

Titanové potrubní tvarovky  2
Chat teď
Podrobnosti o produktu

Srovnání výrobní technologie 0010010 nbsp; Titanové trubky Fittings Grade 2

Čína začala v 70 s v civilním průmyslu používaném v chemickém průmyslovém systému titanu, titanu jako materiálů odolných vůči korozi pro použití v chemickém závodě, zavedla status a jako ideální materiál v chemickém potrubí pro přenos korozivních médií závisí životnost potrubí na tvarovkách, titanová trubka na získání pozornosti technického a technického personálu, zejména standardizace tvarovek na titanových trubkách je důležitější.


Pracovní podmínky tvarovek z titanového potrubí

Nejprve analyzujeme pracovní situaci titanových trubek, hlavní dopravou titanových trubek je korozivní středně závažné nebezpečí, když u korozivního média prostřednictvím titanových trubek, média s určitým tlakem a různých tvarovek trubek v každé části tlaku ložiska, v nejčastěji používané tři druhy potrubních tvarovek (koleno, tričko, redukce) pro analýzu.


Fotografie z 0010010 nbsp; tvarovek z titanového potrubí

titanium tube fitting of Chinatitanium tube fitting


Loket: 0010010 nbsp; loket je jedním z důležitých 0010010 nbsp; titanových potrubních tvarovek stupně 2 0010010 nbsp; různých potrubních systémů. Používá se nejen ke změně směru toku média, ale také ke zlepšení flexibility potrubí. Když médium prochází loktem, médium s tlakem jde rovně k zadní části lokte a médium proudí podél zadní části k výstupu. Zadní část lokte je tedy vystavena většímu tlaku a závažné erozní korozi, což naznačuje, že záda nese větší zatížení než jakákoli jiná část.


Tee: 0010010 nbsp; pracovní stav odpaliště je podobný jako loket válce a průsečík odbočky a přímé cesty přes odpal je koncentrovaný. V této době je tlak ložiska a erozní koroze větší než u jiných dílů. Stav odlehčení tlaku ve větvi potrubí hlavního potrubí.


Redukční trubka: 0010010 nbsp; pracovní podmínky redukčního potrubí. Když médium prochází redukční trubkou, médium obvykle teče z velkého konce na malý konec. V důsledku postupného zmenšení oblasti průřezu je kužel redukční trubky pod tlakem.


Výše uvedená analýza ukazuje, že tvarovka 0010010 nbsp; titanového potrubí 0010010 nbsp; je mimořádně důležitou součástí titanového potrubí, které přímo ovlivňuje životnost titanového potrubí.


Hot Tags: Titanové potrubní tvarovky 2, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, společnost, sklad, velkoobchod, produkty
Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit