Kování z titanové trubice

Kování z titanové trubice
Chat teď
Podrobnosti o produktu

Vlastnosti armatur z titanových trubek

Titan v titanových trubkových tvarovkách má stabilní chemické vlastnosti a dobrou biokompatibilitu. V lidském těle může odolávat erozi exsudátu, nepoškozovat lidské tělo, v souladu s libovolnou sterilizační metodou. Protože titan v titanové cívce má poměrně vysokou odolnost proti korozi a stabilitu, nedochází k žádné chemické reakci mezi materiálem a dobou schnutí, takže je to kov, který nemá žádný vliv na lidi' s těla a nezpůsobí přehnanou reakci.


Titanové potrubní tvarovky s nízkou hustotou, nízkou hmotností, vysokou pevností, dobrou odolností proti korozi, mechanickými vlastnostmi a svařitelností, takže se používají v různých oborech: chemická zařízení, zařízení na výrobu elektrické energie na moři, zařízení na odsolování mořské vody, mořské díly, průmysl galvaniky a další průmyslová odvětví. Odolnost proti korozi je 15 procent silnější než nerezová ocel, životnost je asi 10 procent delší než nerezová ocel.

Titanium Tube Fittings 2

Vlastnosti armatur z titanové trubice

1. Dobrá odolnost proti korozi: titanová trubka ve vlhkém vzduchu a v mořské vodě, odolnost proti korozi je výrazně vyšší než u nerezové oceli, v korozi důlků, kyselé korozi a korozi namáháním.


2. Dobrá odolnost proti nízkým teplotám: slitina titanu si může udržovat své mechanické vlastnosti při nízké teplotě.


3. Vysoká pevnost: hustota titanové slitiny se obvykle pohybuje kolem 4. 51 g / cm 3, 60% hustoty oceli. Specifická pevnost (síla / hustota) slitiny titanu je mnohem vyšší než u jiných kovových konstrukčních materiálů.


4. Vysoká tepelná pevnost: titanová trubková armatura může být udržována po dlouhou dobu na 4 50 ~ 500 ℃, s vysokou pevností, ale měrná pevnost hliníkové slitiny může být snížena na 150 ℃ , pracovní teplota slitiny titanu může dosáhnout pod 500 ℃ a pracovní teplota slitiny hliníku může dosáhnout pod 200 ℃.


5. Hladký povrch bez škálovací vrstvy, koeficient škálování se výrazně snížil.


Pevnost armatur z titanového potrubí je vyšší než pevnost z ušlechtilé oceli s dobrou odolností vůči teplu, houževnatostí při nízkých teplotách a lomovou houževnatostí.Hot Tags: tvarovky z titanové trubice, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, společnost, sklad, velkoobchod, výrobky
Dotaz

You Might Also Like