Titan drát
Titan drát
Chat teď
Podrobnosti o produktu

CXMETje jedním z nejlepší Čína titanium wire výrobců a dodavatelů, a jsme také profesionální společnost s produktivní a efektivní výroby. Vítejte na velkoobchodních produktů od nás, máme svařovací drát titanu, mořicí titanové dráty, stočený titanové dráty, rovné titanové dráty pro vás na skladě.


CXMETExpert v poskytování řadu titanové dráty, titanové slitiny drátěných výrobků a Titan drátěné pletivo, patří Titan svařovací drát, dráty z titanové slitiny, Titan pletivo, koupit titanové dráty. Koupit titanové dráty průměr velikosti v rozmezí 0,1 – 4mm a splňují požadavky ASTM B863, ASTM B348, AMS 4928 a jiné mezinárodní normy. Rozmanitost našich zákazníků odpovídá požadavkům koupit titanové dráty a fyzické formy. Prodám titanový drát je naše radost.


CXMETs úplnou sadou titanové dráty výrobní linky perfektní systém zabezpečování jakosti. Naše titanium, svářecí dráty a dráty z titanové slitiny jsou široce používány průmyslu výroba domácích i zámořských profesionálních uživatelů, chirurgické průmyslu a aerospace. také udržujeme velké Titan drát akcie a jsou schopni splnit rozkaz zkrácení průběžné doby. Můžeme dosáhnout toleranci H7, pokud si koupíte titanové dráty, s deseti let zkušeností o titanové dráty OK, vývozuCXMETna mezinárodní scéně vždy zaručit úspěch a přístup toleading nákup Titan drátěných výrobků a služeb nejvyšší kvality. Titan drátěné pletivo je naše výhoda.Materiál


StupeňPodmínka


PovrchSpecification(mm)


Standardní

Titan drát

GR1

GR2

GR3

GR4

GR5(6Al4V)

GR7(ti-0.2Pd)

GR9

GR12

GR23(GR5 ELI)

Studené Rolled(Y)

Hot Rolled(R)

Leštěný povrch

Černý povrch

Lesklého povrchu

Dia0.1-6.0

ASTM B863

ASTM F67

ASTM F136

AWS A5.16


Klasifikace produkce:

1. titanium kabely – kola Titan svařovací drát, byty titanové slitiny drát nebo speciální tvary Titan oka drát z Dia0.1mm. (0,5 mm) na 0.250 palců (6,4 mm) nutnosti titanové dráty v tloušťce nebo zásadní rozměr.

2.Coils – svařovací dráty a dráty z titanové slitiny titanu kroucený může zařazení na cívkách pro potřeby uživatel.

3 rovné délky – po narovnání, může být nezbytné provést čištění nebo jiné dokončovací operace. Délky jsou obvykle 10 až 12 metrů dlouhé (náhodné). Kupující v případě potřeby může být specifikováno přesné délky.

4. svarového kovu nebo titanu svářecí drát – dráty pro svařování výplň

5. titanium pletivo: titan drátěné pletivo je těžko rozpustit do vody. To se často používá k electrolating Titan síťoviny a Titan drát mesh anoda tyč.


Povrchová úprava:Černá Titan, svařovací drát, moření titanové slitiny drát, světlé Titan drátěné pletivo, kyselinou promytý titanové dráty.

Specifikace


Milimetr

(mm)

Dia0.8

Dia1.0

Dia1.2

Dia1.6

Dia2.0

Dia2.4

Dia3.0

Dia3.2

Dia4.0

Dia6.0

Palce

(v)

0.031”

0.039”

0.047”

0.062”

0.079”

0.093”

0.12”

0.125”

0.16”

0.24”

Rovný


Pro zařazování
Cívka

Poznámka: ●Specifications k dispozici.


Obchodní proces

Naše společnost prosazovat obchodní myšlenka že andquot; Zvýšení customersand #39; zájmy, je jediný důvod, proč pro nás existandquot; k dispozici našim zákazníkům vynikající technologie a prvotřídní výrobky.

Pokud jste diatributor nebo kupující, jste si mohli koupit titanové dráty z našehoCXMETSpolečnost.


Dotaz