2 mm titan 6 al-4v výplň drátěné pletivo

2 mm titan  6 al-4v výplň drátěné pletivo
Chat teď
Podrobnosti o produktu

2 mm titan 6 al-4v výplň Drátěné pletivo pro vaping šperky


CXMETdodávat různé titanové dráty, výrobky z drátu ze slitiny titanu a pletivo z titanového drátu.

Velikost průměru titanového drátu je v rozmezí 0. 1 - 4 mm

Standard: ASTM B 863, ASTM B 348, AMS 4928 a další mezinárodní standard.

Rozmanitost našich zákazníků odpovídá požadavkům na nákup titanových drátů a fyzických forem.CXMETs kompletní sadou výrobních linek z titanových drátů, perfektní systém zajištění kvality.

Náš drát pro svařování titanem a drát ze slitiny titanu je široce využíván domácím i zahraničním profesionálním zpracovatelským průmyslem, chirurgickým průmyslem a letectvím.


CXMETtaké udržují velké zásoby titanového drátu a jsou schopny plnit objednávky se zkrácenou dodací lhůtou.

Pokud si koupíte titanový drát, můžeme dosáhnout tolerance h 7 , s 10 letými zkušenostmi s exportem o titanovém pletivu.


CXMETzaručit úspěch a přístup k nákupu produktů z titanového drátu a špičkových služeb na mezinárodní scéně za všech okolností. Titanové pletivo je naší výhodou.

Materiál

Školní známka

Stav


Povrch

Specifikace (mm)

Standard

2 mm titan 6 al-4v výplň drátěné pletivo

GR 1 GR 2 GR {{{2}} GR 4 GR {{{{{{}}}}} (6 Al 4 V) GR 7 (Ti-0. 2 pd)

GR 9 GR 12 GR 23 (GR 5 ELI)

Válcované za studena (Y)

Válcované za tepla (R)

Leštěný povrch

Černý povrch

Světlý povrch

Dia0.1-6.0

ASTM B 863 ASTM F 67

ASTM F 136

AWS A 5. 16  1. Klasifikace produktu:


  2. 1. Titanové dráty - kulaté dráty pro svařování titanu, ploché dráty ze slitiny titanu nebo dráty ze speciálních tvarů z titanové sítě od Dia0. 1 mm. (0. 5 mm) do 0. {{ 6}} v. (6. 4 mm) nákup titanového drátu o tloušťce nebo větším rozměru.


  3. 2. Cívky - Vinutý titanový svařovací drát a drát ze slitiny titanu mohou být zařazeny na cívky, pokud to uživatel požaduje.


  4. 3. Rovné délky - po narovnání může být nutné provést čištění nebo jiné dokončovací operace. Rovné délky jsou obvykle 10 až 12 ft dlouhé (náhodné). Přesné délky mohou být stanoveny kupujícím v případě potřeby.


  5. 4. Svařovací drát z kovu nebo titanu - dráty pro svařovací výplň


  6. 5. Titanové pletivo: titanové pletivo je obtížné rozpustit ve vodě. Často se používá k galvanizaci titanového drátu a anodového koše z titanového drátu.


  7. Povrchová úprava:Svařovací dráty z černého titanu, drát z mořicí titanové slitiny, jasný titanový drátěný pletivo, titanové dráty promyté kyselinou.


Obchodní proces 2 mm titanu 6 drátěné pletivo al-4v

Naše společnost prosazovala obchodní myšlenku, která 0010010 citovala: Nárůst zákazníků 0010010 # 39; zájmy jsou jediným důvodem, proč existujeme 0010010 quot; sloužit našim zákazníkům vynikajícími technologiemi a prvotřídními produkty.

Pokud jste distributorem nebo kupujícím, můžete si koupit titanový drát od našehoCXMETspolečnost.


Hot Tags: 2 mm titan 6 al-4v výplň drátěné pletivo, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, společnost, sklad, velkoobchod, produkty
Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit