Wolframový rozprašovací terč

Wolframový rozprašovací terč
Chat teď
Podrobnosti o produktu

Název produktu: Wolframový rozprašovací terč

Hustota: 99. 9% teoretické hustoty

Čistota: ≥ 99. 95%

Specifikace: jednotlivá hmotnost ≤ 200 kg / ks

Hustota19. 3 g / cm3
Rozpustnost v H 2 ON/A
Elektrický odpor5. 6 5 microhm-cm @ 27 ° C
Elektronegativita1. 7 Paulingsi
Odpařovací teplo185 atom K-Cal / gm při 5660 ° C
Poissonův 0010010 # 39; s poměr0.28
Měrné teplo0. 0317 Cal / g / K @ 25 ° C
Pevnost v tahu750 MPa
Tepelná vodivost1. 73 W / cm / K @ 298. 2 K
Teplotní roztažnost(25 °C) 4.5 µm·m-1·K-1
Tvrdost Vickerse3430 MPa
Young 0010010 # 39; s Modul411 GPa

Při přípravě cílů rozprašování wolframu mají čistota součástí, hustota, mikrostruktura, vnitřní kvalita, kvalita svařování, kvalita vzhledu a geometrické rozměry významný vliv na kvalitu cílového filmu. Proto jsou zapotřebí určité výrobní zkušenosti a technická podpora. Naše společnost se specializuje na výrobu wolframových terčů a má mnohaleté zkušenosti a uznání zákazníků.

Rozprašovací elektroda se používá jako magnetronový rozprašovací povlak. Rozprašovací vrstva je nový způsob fyzikální depozice par (PVD).


Mezi rozprašovací elektrodu (katodu) a anodu přidejte ortogonální magnetické pole a elektrické pole a naplňte požadovaný inertní plyn (obvykle Ar plyn) do vysoké vakuové komory. Působením elektrického pole je plynný Ar ionizován na pozitivní kladné ionty a elektrony, na cíl je aplikováno určité vysoké vysoké napětí, elektrony emitované z cíle jsou ovlivněny magnetickým polem a pravděpodobnost ionizace při práci plyn se zvyšuje a v okolí se tvoří plazma o vysoké hustotě. Ariony v Lorentzově síle Zrychluje se na cílový povrch při akci a bombarduje cílový povrch vysokou rychlostí, takže atomy rozprášené na cíli doprovázejí princip přeměny hybnosti a odlétají od cílového povrchu k substrátu k vytvořte film.

Lineární formuleW
Číslo MDLMFCD 00011461
EC No.231-143-9
Registrační číslo BeilsteinN/A
Pubchem CID23964
SMILES[W]
Identifikátor InchIInChI=1 S / W
InchI KeyWFKWXMTUELFFGS-UHFFFAOYSA-N

Hlavní součásti pokovování rozprašováním: plochý displej, průmysl vrstveného skla (hlavně včetně architektonického skla, automobilového skla, optického skla s tenkým filmem atd.), Solární tenký film, povrchové inženýrství (dekorace a nářadí), (magnetický, optický) záznam média, mikroelektronika, automobilové světlomety, ozdobné povlaky atd.


Hot Tags: wolframový naprašovací terč, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, společnost, akcie, velkoobchod, produkty
Dotaz

You Might Also Like