Wolframový drát pro vytápění

Wolframový drát pro vytápění
Chat teď
Podrobnosti o produktu

Chemické složení wolframového drátu pro vytápění:

ModelkaObsah wolframu% ≧Obsah nečistot% ≦
WAL 1 WAL 299.950.05
W199.950.05
W299.920.08


Wolframový drát POUŽITÍ: s výjimkou malého množství použití jako vysokoteplotní topný materiál pro pece, elektronové trubkové tepelné a kompozitní materiály, většina se používá k výrobě různých žárovek a halogenových žárovek s volfrámovými lampami a plynových výbojek.


Wolframový drát podporuje vznik a vývoj průmyslu lamp a luceren. Použití lamp a luceren je největší aplikací wolframového drátu. Toto použití závisí na odolnosti vlákna wolframu při tečení při vysokých teplotách. Wolfram má velmi vysokou teplotu tání. 3, 695 K) a nízký tlak par při vysoké teplotě, vhodný pro vláknité materiály. Ale wolfram je křehký, což ztěžuje jeho výrobu. Dnes, schopnost zpracovat vlákna tak, aby se nerozbily, je ohniskem celého průmyslu výroby elektrického světla.


Wolframový drát pro vytápění se používá hlavně v různých typech žárovek. Nejběžnějšími typy jsou běžná domácí světla, světla do aut, světlomety nebo projektory a reflektory. Wolframové vlákno je také široce používáno v mnoha profesionálních lampách, jako jsou audio-vizuální projektory, optické vláknové systémy, světla z videokamer, letištní dráhové značky, lékařské a vědecké nástroje, jevištní nebo studiové systémy atd.


Hot Tags: Wolframový drát pro vytápění, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, společnost, sklad, velkoobchod, výrobky
Dotaz

You Might Also Like