Trubka ze slitiny zirkonia
Trubka ze slitiny zirkonia
Chat teď
Podrobnosti o produktu

Parametr produktu zirkoniové slitiny:

Trubka ze slitiny zirkonia je vyrobena z kovového zirkonia a jiného materiálu ve tvaru trubice ze slitiny kovů. Trubky a tyče zirkoniové slitiny jsou díky svému vynikajícímu jadernému výkonu a odolnosti vůči korozi často používány v soustavách jaderného paliva a strukturách reaktorů ve vodou chlazených reaktorech. Čistá zirkonová trubice se používá hlavně k výrobě chemického vybavení, protože je vysoká a nízká. Chemické složení a aplikace běžně používané zirkoniové zkumavky a tyče jsou uvedeny v tabulce.


Technologické vlastnosti zirkoniové slitiny:

(1) Afinita mezi zirkoniem a plynem je velmi silná. Reaguje s kyslíkem, vodíkem a dusíkem při přibližně 200, 300 a 400 ℃, a rychle reaguje při vyšší teplotě. Proto by se mělo odlévání a tepelné zpracování provádět ve vakuové peci. Pro tepelné zpracování v atmosféře by měla být přijata vhodná ochranná opatření a doba provozu při vysoké teplotě by měla být zkrácena.


(2) Zirkonium má vysoký koeficient tření s plísní, která se snadno přilne k povrchu formy; Tepelný účinek plastické deformace je významný a během zpracování je vyžadován dobrý mazací stav.


(3) Specifikace zpracování mají citlivější dopad na výkon produktu. Zvláštní pozornost by měla být věnována kontrole procesu zpracování za studena a tepelného zpracování před hotovým výrobkem, aby byly splněny požadavky na použití.


(4) Přesnost rozměrů a kvalita povrchu trubkové tyče jsou vysoce potřebné. Proto by procesní zařízení mělo mít dobrou přesnost, konstrukce a výroba formy by měla být pokročilá a přiměřená.


Hot Tags: Zirkonová slitina trubice, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, společnost, akcie, velkoobchod, výrobky
Dotaz

You Might Also Like